סופרגז רכב חשמלי, מרכזת את פעילות החברה בתחום פתרונות ניהול הטעינה לרכבים חשמליים בבנייה רוויה.

למבצע התחברות לזמן מוגבל חייגו:054-9723498 או superev@supergas.co.il

פתרונות ניהול טעינה לרכבים חשמליים

סופרגז הינה מחברות האנרגיה המובילות בישראל ועוסקת במגוון רחב של פתרונות אנרגיה ללקוחותיה: עמדות טעינה ומערכות ניהול טעינה לרכב חשמלי, ייזום והקמה של מערכות סולאריות, פתרונות לאגירת אנרגיה, אספקת חשמל פרטי ועוד.

הבעיה

עם ההתקדמות המהירה בקצב חדירת הרכב החשמלי, מתחזק הצורך במתן בפתרונות חכמים לניהול טעינה זאת מאחר ותשתיות החשמל מוגבלות ואינן ערוכות לעומסים הצפויים בצריכה.
כתוצאה מכך נוצרו מספר בעיות בבנייה רוויה הדורשות התייחסות:
מחסור בחשמל לעמדות טעינה בחניון סיכון מוגבר לעומס והפסקות חשמל בבניין עקב ריבוי צרכנים התקנות מהדירה אשר פוגעות בבטיחות המבנית, החשמלית ובנראות הבניין גבייה – אתגר גבייה והתחשבנות מול כל משתמש ותשלום לוועד

הפתרון

מערכת ניהול טעינה חכמה ומתוקשרת המאפשרת טעינה אפקטיבית ויעילה ונותנת פתרון טעינה למספר גדול יותר של רכבים במגבלת תשתית החשמל הקיימת במתחם.
המערכת מרכזת את כל הצרכנים, מבצעת ניהול עומסים דינאמי בין עמדות טעינה חכמות, מאפשרת התחברות ותמיכה מרחוק, התחשבנות פרטנית מדויקת ועוד.

יכולות המערכת

ניהול עומסים דינמי אקטיבי – מניעת הפסקות חשמל עקב עומס בטעינת רכבים חשמליים וחלוקה חכמה של צריכת החשמל בזמן אמת למספר גדול יותר של רכבים.

בטיחות – הפרדת פעילות טעינת הרכבים החשמליים מהחשמל הציבורי בבניין

בילינג – אנו נגבה מהדיירים את עלויות החשמל ונזכה את חשבון הועד/חברת הניהול באופן אוטומטי! ללא כאבי ראש והתעסקות מיותרת!

טיפול בתקלות – זיהוי וטיפול בתקלות באופן אוטומטי מרחוק בעמדות חכמות מתוקשרות!

התאמות אישיות – לפי דרישות פרטניות במטרה לתת מענה מקסימלי לצרכים בכל בניין.

אפליקציה – אפליקציה ייעודית לניהול עמדת הטעינה האישית. מעקב אחר פעולות הטעינה, תזמון טעינה, התחלה/הפסקת טעינה מרחוק, קבלת דוחות מפורטים ועוד סופרגז מציעה ללקוחותיה עסקה כוללת ) TurnKey Project )הכוללת לקיחת האחריות על כל התהליך: תכנון, הקמה, תפעול, מימון ותחזוקה של המערכת.
כל זאת במטרה לתת לנציגות ראש שקט ולדיירים פתרון מתקדם ויעיל לטעינת רכביהם החשמליים!

למבצע התחברות לזמן מוגבל חייגו:054-9723498 או superev@supergas.co.il